دوربین مداربسته AHD رایج

دوربين مدار بسته AHD رايج طي بررسي ها و ارزيابي ها بالاترين پيک مصرفي را به خود اختصاص داده است پرمصرف‌ترين تکنولوژي در ايران تا به حال دوربين‌ مداربسته هاي AHD مي باشد. از موفقيت هاي موثر اين اين سيستم مي توان اشاره داشت به ارتقاي کيفيت مگاپيکسلي که به راحتي هم افزايش نمي يابد اما در اين سيستم ها افزايش قابل ملاحظه اي داشته است که از يک به درجه ? رسيده است . و متراژ خوبي که براي فاصله براي انها در نظر گرفته شده است حدود ??? متر است نهايت کابل کشي حدود ???متر است کابل کواکسي دريافت کننده ي اين تصاوير مي باشد .و فقط ارسال تصوير در اين دوربين مداربسته AHD رايج از طريق شبکه ي DVR امکان پذير است يعني جايگاه اتصالي به هيچ عنوان به شبکه ي ديگري را ندارنداتصال به تلويزيون در اين نوع دوربين ها اصلا امکان ندارد . يک مزيت مفيد اين دوربين مداربسته AHD رايج وجود يک پيکج معمولي به همراه اين دستگاه مي باشد که در آن دستگاه DVR و تمامي کابل ها و فيش ها ي مورد نياز وجود دارد. دوربين مداربسته AHD رايج براي بسياري از متقاضيان کاربردب و مطلوب بوده در حاليکه دوربين‌هاي آنالوگ هم متقاضيان خاص خود را دارند و آن هم مربوط مي شود.
درصورتيکه اطلاعات کافي در مورد دوربين مداربسته AHD نداشته باشيد ممکن است به جاي سيتسم اصلي به شما محصول فرعي چيني را معرفي کنند با ذکر خدمات اصلي و شما در انتخاب دچار اشتباه شويد حتما خريدتان از مراکز معتبر باشد.

دوربين مداربسته AHD رايج و معرفي آن
در سال هاي اخير و با توجه به استفاده از تکنولوژي دوربين مداربسته هوشمند وجديد بسياري ازاماکن عمومي به اين سيستم هاي نظارتي پيشرفته مجهز شده اند. درحالي که در گذشته استفاده از اين سيستم ها با توجه به تشخيص نياز حقوقي وجود اين سيستم ها در مراکز تعيين مي شد ، اما امروز از اين سيستم ها جهت حفاظت در تمامي مراکز دولتي و خصوص استفاده مي شود.
ممکن است در هرجايي شما با اين پيام رو به رو شويد : مجهز به دوربين مدار بسته که استقبال عموم از اين موضوع بر مي گردد به اين موضوع که مردم با وجود دوربين مداربسته احساس امنيت بيشتري دارند .همچنين ديگر سازمان‌هاي دولتي همچون ادارات راه، پليس راهنمايي و رانندگي و نيروي انتظامي و شهرداري‌ها به دليل درگير بودن با مساله تردد خودروها بيشترين استفاده را از دوربين‌هاي مختلف ديجيتالي دارند. حفظ امنيت جز تنها مزيت اين سيستم ها نمي باشد بلکه مسائل بيشماري مثل کنترل وضعيت جاده ها تردد و ترافيک را نيز در بر دارد.