فروش دوربین مداربسته No name

دوربين هاي مداربسته no name يا بدون مارک بخش بزرگي از بازار ايران را تشکيل مي دهند. در اين مطلب کمي با اين دوربين ها آشنا شده و در رابطه با خريد آنها اطلاعات به دست مي آوريم.

معرفي دوربين هاي مداربسته no name
دوربين هاي مداربسته no name به صورت عمومي در کشور چين ساخته مي شوند. دليل وارد شدن اين دوربين ها به اين شکل کاربري خاص آنها در بازار دوربين مداربسته است.
دوربين هاي بدون برند از نظر کيفيت الزاما کيفيت کمي ندارند. بسياري از برندهايي که در ايران از شهرت نسبي خاصي برخوردار شده اند در واقع دوربين هاي بدون برندي بوده اند که به سفارش شرکت وارد کننده خارج از ايران يا داخل ايران به نامي خاص برند گذاري شده اند. پس اين دوربين ها مي توانند هم رده بسياري از برندهاي داخلي دوربين مداربسته باشند.

مزيت استفاده از دوربين هاي no name در چيست؟
مزيت اصلي استفاده از اين دوربين ها هزينه هاي کمتر آنهاست. معمولا بازار دوربين هاي بدون نام يا no name کمتر درگير رويه هاي هزينه بر مانند تبليغات است پس اين محصولات با قيمتي به مراتب کمتر به دست مشتري يا پخش کننده جزء مي رسند.
البته در کنار اين موضوع اين دوربين ها معايبي هم دارند. دوربين هاي مداربسته No name عموما گارانتي مشخصي ندارند و فروشنده يا پخش کننده اصلي آنها را گارانتي مي کند. اين موضوع ممکن است کمي سر در گمي در مشتريان ايجاد کند. از طرف ديگر امکان استعلام قيمت اين دوربين ها به سادگي فراهم نيست.

فروش دوربين مداربسته No name
ما به عنوان پخش کننده عمده دوربين مداربسته قسمتي از محصولات خود را به صورت دوربين هاي no name به فروش مي رسانيم. طبيعتا تمامي اين محصولات داراي گارانتي هستند اما با توجه به نياز به اين محصولات آنها به اين صورت به فروش مي رسند. در صورتي که مشتري خاصي نياز به تعويض اين دوربين ها به برندي خاص را داشته باشد مي تواند پس از گرفتن مشاوره از کارشناسان ما اين کار را انجام دهد.
البته ما نمي توانيم در رابطه با فروش محصولات no name به نام کره اي يا تايواني و يا با عنوان يک برند مشهور کمکي به مشتريان بکنيم.