تجهیزات دوربین مدار بسته

از سيستم مالتي پلکسر در تجهيزات دوربين مدار بسته
در تجهيزات دوربين مدار بسته ? وقتي تعداددوربين ها از حد طبيعي زيادتر مي شود بر فرض مثال ?? تايي مي شود نمايش بلافاصله تصاوير با تاخير زماني چندان خوشايند نيست براي يک کاربر نمايش همزمان تعداد کثيري از تصاوير است که ارجحيت دارد. سيستم هاي مالتي پلکسر در تجهيزات دوربين مدار بسته ?مي توانند تصاوير بسيار آنهم بصورت همزمان و بدون تاخير را نشان دهند. نکته ي ديگر اينکه نمايش تاريخ و زمان در اين سيستم ها نيز امکان پذير است.اهميت اين سيستم هاي مالتي پلکسر از اين جهت مي باشد که فرد در هر زماني که بخواهد با رجوع به تصاوير ذخيره شده تصاوير مد نظرش را بررسي کند.

منظور از اسکنر و کنترلر در تجهيزات دوربين مدار بسته
اسکنر در تجهيزات دوربين مدار بسته ? روي پايه نصب مي شود و دوربين روي آن قرار مي گيرد و اسکنر مي تواند به کمک حرکت موتور يا موتور هاي داخلي آن دوربين را در جهات چپ و راست يا بالا و پايين حرکت داد و حتي آن را در مسير و زاويه مورد نظر قرار دهد. دستگاهي که اسکنر را کنترل مي کند کنترلر نام دارد و به وسيله ي دکمه هاي روي آن مي توان دوربين را حرکت داد و حتي آن را در نقطه ي مورد نظر زوم کرد.
??- منظور از حالت خود کار درتجهيزات دوربين مدار بسته ? چيست؟
اسکنر تجهيزات دوربين مدار بسته ? معمولا مي تواند در جهات چپ و راست حرکت داشته باشد حرکت اين سيستم به صورت دوراني تا ??? درجه است .درصورتيکه قصد داشته باشيد اين حرکت ادامه داشته باشد در منوي سيستم دکمه ي اتوماتيک را فعال مي کنيد. و در صورتيکه بخواهيد زاويه چرخش را کمتر و بر عدد خاصي تنظيم کنيد از اين طريق عمل کنيد :

روي دستگاه اسکنر در تجهيزات دوربين مدار بسته ? يک زايده ي کوچکي است که شکلي همانند به پيچ و مهره را دارد.در بخش داخلي يک شيار زاويه حرکت را وجود دارد که مي شود از آن استفاده کرد بدين صورت با تعيين زاويه ي مشخص مي توانيد حرکت پيوسته را داشته باشيد در صورتيکه اين بخش در سيستم شما غير فعال باشد مي توانيد از طريق دکمه ي خود کار به صورت دستي و به کمک دستگاه کنترل اين قسمت را فعال کنيد. فروش دوربين مداربسته

سيستم ( دي وي آر ) در تجهيزات دوربين مدار بسته ?
دستگاه ( دي وي آر ) در واقع سيستم ذخيره کننده ديجيتالي تصوير مي باشد که داراي حافظه ي و ظرفيت بسيار بالا براي نگهداري تصاوير است و اين قابليت وجود دارد که تصاوير را به صورت فشرده در بخش حافظه ضبط کند و هر قابليتي که در جداکننده هاي تصويري نام برده شد را دارا مي باشد .و همچنين توسط منوي مربوطه هم مي توان آن را به شرايط مطلوب تنظيم نمود.در صورتيکه قصد جابجايي تصاوير را داشته باشيد اما امکان سيم کسي برايتان وجود نداشته باشد مي توانيد از يک بخش مفيد در تجهيزات دوربين مدار بسته ? استفاده کنيد به نام :کارت انتقال تصوير که به هر کامپيوتري قابليت اتصال دارد.حتي امکان انتقال تصوير از طريق خط تلفن هم مکان پذير است منتهي پس وردي هم براي آن مشخص مي شود.
منبع: نگا