سیستم کنترل دسترسی وایرلس در اتوماتیک

سيستم هاي وايرلس به منظور يکپارچه سازي سيستم ها امکانات زيادي را در اختيار مديران اجرايي قرار مي دهند و همين طور هزينه هاي مربوط به سيم کشي را تا حد زيادي کاهش مي دهد.

يک سيستم کنترل دسترسي وايرلس در زمان 45 دقيقه براي هر در و بدون نياز به سيم کشي نصب مي شود. اين در حالي است که اگر بخواهيم سيم کشي انجام دهيم بايد مدت يک روز کاري (8 ساعت) وقت صرف نماييم.

يکي از امکانات اين سيستم دسترسي آنلاين و بدون هزينه اضافه را فراهم مي کند. استفاده از اين سيستم باعث مي شود تا سيم کشي کارت خوان هاي تحت شبکه نيز انجام نگردد . سوئيچ هاي درها و ابزار هاي درخواست خروج مي شود. در نتيجه اين سيستم تا حد قابل توجهي هزينه ها را کاهش مي دهد و باعث سرعت عمل در نصب مي گردد. و همچنين به زيبايي ساختمان شما کمک مي کند.
امروزه بيش از نيمي از سيستم هاي قفل الکترونيکي قابليت اتصال به وايرلس را دارند و اين موضوع دور از ذهن نيست. اين سيستم ها از نظر ايمني مطمئن تر عمل مي کنند. و از هک شدن جلوگيري مي نمايند. هر انتقال مبتني بر فرکانس هاي راديويي (rf)و توسط سوئيچ aes-128 بيت کد گذاري مي شوند. که اين موضوع امنيت مجازي غير قابل دسترسي را فراهم مي کند. که اين استاندارد مورد تاييد اکثر دولت هاست.
سيستم هاي ارتباط دسترسي به دو صورت (pim) و (wifi) تقسيم مي شوند.که در روش wifiقفل ها و سنسورها به يک آنتن wifi متصل مي شوند. که از اين طريق به شبکه متصل مي شوند. معمولا اگر يک سيستم gh24/2 به کار گرفته شود آنتن هاي اضافه براي پشتيباني تعداد برابر قفل ها و سنسورهاي بي سيم مورد نياز است. نصب درب اتوماتيک
در سيستم wifiممکن است به معناي هزينه اضافه براي نصب آنتن ها در نزديکي قفل ها براي اطمينان از عملکرد آنها باشد .قفل هاي وايرلس مستقل به يک آي پي مخصوص به خود احتياج دارند.