دوربین مدار بسته AHD با کیفیت

دوربين مداربسته AHD با کيفيت : از جديدترين فناوري هاي امنيتي و نظارتي مي توان به دوربين مدار بسته AHD با کيفيت اشاره داشت. دوربين هايي که معمولا تصاوير را با کيفيت يک مگاپيکسل و کيفيت HD در فواصل بيش از ??? متر براي سيم کشي آنها محدوديت وجود دارد.که در اين دوربين ها برطرف شده و به راحتي مي توان تا برد ??? متر تصاوير را با کيفيت بالا دريافت نمود.در هنگام دريافت تصاوير هم هيچ تاخيري زماني وجود ندارد. فروش دوربين مداربسته

اتصال دوربين مدار بسته AHD با کيفيت به دستگاه DVR
در اين قسمت دو حالت وجود دارد:يا اينکه شما از دوربين هاي مداربسته AHD با کيفيت استفاده کنيد و آن را به يک DVR ساده متصل کنيد و يا اينکه دوربين هاي HD را به AHD DVR متصل کنيد.
يک نکته بسيار مهم :دوربين هاي مدار بسته AHD با کيفيت را مي شود از هر کمپاني دريافت نمود باز در اين سمت هم براي کاربر محدوديتي وجود ندارد. بخواهيم به فوايد ديگر اين سيستم اشاره داشته باشيم :هزينه ي بسيار ارزان آن و نصب بسيار ساده و امنيت بالاي آن است .

عملکرد تکنولوژي دوربين مداربسته AHD با کيفيت
اساس کاربرد دوربين مدار بسته AHD با کيفيتبر پايه اين حوزه مي باشد که تصاوير دوربين مداربسته از طريق يک سيستم ديجيتالي (DTV) انتقال يابد.در اين فناوري اطلاعات به صورت آنالوگ منتقل مي شود اما نوع کد گذاري آنهاست که بسيار مهم است به دليل اينکه مي تواند حجم بيشتر اطلاعاتي را انتقال دهد و بر اين اساس شما مي توانيد تصاويري با روزولشن بالاتر را دريافت نماييد. کد گذاري دوربين توسط ابزار خاصي به نام چيپ AHD TX انجام مي شود. اين چيپ اطلاعاتي که از دوربين دريافت مي شود را کد گذاري مي کند. DVR نيز به اين چيپ اطلاعاتي مجهز شده است که پس از دريافت تصوير و سپس کد گذاري و ضبط تصوير را خواهيم داشت.

دوربين مداربسته AHD با کيفيت و روزولشن تصوير
در دوربين مداربسته AHD با کيفيت نسل اول کيفيت تصاوير با روزولشن ? مگا پيکسل است اما نسل دوم اين فناوري با پيشرفت هاي اخير به کيفيت ? مگاپيکسلي هم ارتقا يافت. اما مشکلي که هست اين دوربين ها به لحاظ کد گذاري با هم همخواني ندارند.
منبع: نگا