نکاتی در مورد دوربین مدار بسته های اخیر

دوربين مدار بسته هاي اخير امروزه مصارف گوناگوني دارند عده اي قصد دارند تا بر عبور و مرور محل کار نظارت داشته باشند عده اي ديگر مي خواهند از اين وسيله براي تشخيص چهره افراد استفاده کنند.برخي مي خواهند علاوه بر فضاي داخلي فضاي خارجي را نيز در بررسي هاي خود داشته باشند. فروش دوربين مداربسته
قصد داريد که ارسال تصاوير چگونه باشد به صورت شبکه اي و اينترنتي مد نظرتان است ؟آيا محل مناسب نصب مشخص شده است ؟ چه تعداد دوربين براي بررسي شما لازم است؟ براي اين بررسي چه ميزان هزينه در نظر داريد ؟پس از مشخص شدن اين سوالات براي دريافت اطلاعات بيشتر به دنبال يک شرکت معتبر و مناسب باشيد از آنجايي که تنوع اين محصول بسيار است در کنار اجناس اصلي به احتمال زياد اجناس فرعي نيز قرار گرفته اند در صورتيکه با يک شرکت معتبر گفتگو و مشاوره داشته باشيد به راحتي تشخيص اين اجناس از هم براي شما مقدور خواهد بود.

بهترين دوربين هاي مدار بسته :
دوربين رنگي در دوربين مدار بسته هاي اخيراکثر دوربين هايي که براي ديد در شب استفاده مي شوند مجهز به فيلتر مادون قرمز هستند. تنظيمات رنگي در اين نوع دوربين ها به خوبي فيکس شده است.

دوربين هاي رنگي :
در صورتيکه محيط مورد بررسي يک محيط کم نور باشد بهتر است که از سيستم هاي نظارتي دوربين هاي سياه و سفيد استفاده کنيد و در صورتيکه بخواهيد در محيط هاي پر نور از دوربين استفاده کنيد پيشنهاد ما به شما استفاده از دوربين هاي رنگي مي باشد به علت اينکه اين دوربين ها مجهز به مادون قرمز هستند و با استفاده از دوربين هاي رنگي در حقيقيت شما دو استفاده خواهيد داشت يک در محيط هاي کم نور و دو در محيط هاي پر نور .

کيفيت سنسور تصوير:
در دوربين مدار بسته هاي اخير سنسور بسيار مهم است به علات اينکه به کيفيت تصوير ارتباط دارد در دوربين هاي کوچکاز سنسورشان CMOS است و از کيفيت پايين تري هم برخوردارند.دوربين هاي بهتر سنسورشان CCD استفاده مي شود که کيفيت بهتري هم دارند.به طور کلي سنسورها در اين دو دسته قرار مي گيرند يا CMOS يا CCD

تصوير رنگي
در صورتيکه محل مورد بررسي يک محيط کم نور باشد پيشنهاد ما به شما دوربين هاي سياه و سفيد است به علت اينکه با اين شرايط تطبيق عملکردي بهتري دارند. اما در محيط هايي که پخش نور مناسب است از دوربين هاي رنگي استفاده کنيد ، مي توانيد دوربين هاي رنگي را انتخاب کنيد . دوربين هاي رده رنگي از همه نظر مناسبند از اين مورد هم در شرايط کم نور مي توانيد استفاده کنيد و هم در شرايط پر نور همين و به خاطر اينکه مجهز به فيلتر مادون قرمز هستند براي ديد در شب هم مناسبند.

سطح نور در دوربين مدار بسته هاي اخير
سطح نور در دوربين مدار بسته هاي اخير با واحدي به نام لوکس مشخص شده و متناسبا هر چه ميزان اين عدد پايين تر يعني نور کمتري براي پردازش تصوير لازم است .
منبع: نگا 

خدمات شیشه و آینه