در کرکره ای اتوماتیک

درب اتوماتیک کرکره ای یکی از انواع درب های اتوماتیک می باشد ، بیش تر افراد کم و بیش با درب اتوماتیک اشنا بوده و در موردش اطلاعاتی را می دانند و با توجه به نیاز و احتیاجاتشان از این درب ها استفاده می کنند .

در اتوماتیک بسیار محکم و پر استحکام بوده و از نظر هزینه و اقتصادی هم برای شخص به صرفه است و به همین علت هاست که در این روز ها پر طرفدار شده است ، درب کرکره ای اتوماتیک در انواع مختلفی به بازار برای مشتری ها عرضه می شود و هر کدام از انواع آن برای یک مصرف مشخص و خاص با یک ویژگی خاص می باشد و با توجه به خاص بودنش قادر می باشد تا نیاز مصرف کنندگان را برآورده کرده و به کار گرفته شود .

این نوع از درهای تمام اتوماتیک از اتلاف انرژی واقعا جلوگیری می کنند . به عنوان یک نمونه می توان گفت زمانی که برای یک مکان و محل خاص به ذخیره سازی انرژی نیازمند هستیم بهترین روش این است که از درب اتوماتیک کرکره ای یا کرکره برقی استفاده نماییم و مطمئن باشیم که دیگر با مشکل اتلاف انرژی رو برو نیستیم .
عملکرد اساسی و اصلی در درب اتوماتیک کرکره ای در حقیقت محافظت کردن از فضای درونی ساختمان در برابر شرایط بد خارج از محیط ساختمان می باشد .

با استفاده و نصب درب کرکره ای اتوماتیک می توانیم تا میزان 40% یا بیشتر از ان از اتلاف انرژی یا حرارت کاسته کنیم و به این صورت به راحتی می توان انرژی را ذخیره کرد.

از طرف دیگر می توان به این نکته اشاره داشت که باز و بسته شدن در این درب های اتوماتیک بسیار اسان و راحت و با سرعت بالا انجام می گیرد و به همین علت و دلیل خیلی راحت می توانیم از آن به عنوان سیستم خروج اضطراری برای ساختمان ها استفاده کنیم بدون این که مشکلی در این میان پیش اید .

از نظر فضا هم می توان گفت که کرکره برقی جا و فضای نسبتا کمی را اشغال کرده و طریقه ی راه اندازی و نصب ان به شکلی می باشد که رول جمع شده در قسمت بالای درب کرکره ای قرار گرفته و ممکن است به سمت بیرون و یا داخل ساختمان جمع شود که این مورد به درخواست مشتری ها وابستگی دارد .


استفاده از دربهای اتوماتیک کرکره ای به دلیل به صرفه و اقتصادی بودن و برخورداری از استحکام قابل قبول، این نوع دربها را به یکی از دربهای پرطرفدار تبدیل کرده است.
درب های اتوماتیک کرکره ای به صورت عالی و قابل قبولی با نیازهای مشتری مطابقت داده شده که از این نوع دربها به صورت دستی یا اتوماتیک می توان استفاده کرد.
از نکات مثبت دربهای اتوماتیک کرکره ای این است که به طور فزاینده ای از اتلاف انرژی جلوگیری می کند، در حالیکه تکنولوژی مدرنی که در آن از چند لایه شیشه و فریم های پنجره و آب بندی اتصالات و درزها استفاده شده باشد گران نیز می باشد اگر نیاز به ذخیره سازی انرژی داشته باشید باید اصول عایق سازی کاملا رعایت شده باشد.
استفاده و نصب یک درب اتوماتیک کرکره ای حتی در مقابل درب شیشه ای یا پنجره شیشه ای به میزان قابل توجهی از به هدر رفتن انرژی گرمایشی جلوگیری می کند.
درب اتوماتیک کرکره ای به دلیل باز و بسته کردن راحتی که دارد یک ورودی و محل عبور روان و آسانی را ایجاد می کند. از طرفی دربهای کرکره ای اتوماتیک مجهز به سیستم های خروج اضطرای نیز می باشند و فضای کمی برای نصب نیاز دارند چرا که به دلیل چگونگی شکل آن درب لول می شود و فضایی نمی گیرد.
درب های اتوماتیک کرکره ای طوری ساخته شده اند که در مقابل باد و باران و طوفان مقاومت زیادی دارند و به راحتی اجازه نفوذ این عوامل را به داخل محوطه استفاده شده از این دربها نمی دهند.
درب اتوماتیک کرکره ای امنیت و آسایش زیادی برای مشتریان دارد چرا که این درها ضدسرقت هستند و همچون دیوار بتونی عمل می کند که راه نفوذ عوامل بیگانه را به داخل ساختمان مسدود می کند.
در کل می توان گفت ساختار دربهای اتوماتیک کرکره ای به گونه ای است با به وجود آوردن لایه بسیار مقاوم محافظ بسیار خوبی برای فضای درونی در برابر شرایط محیط بیرونی محسوب می شوند.
دربهای اتوماتیک کرکره ای به صورتی طراحی شده که به هیچ عنوان اجازه ورود نور یا سروصدای اضافی محیط بیرونی را به داخل می گیرند. نصب درب اتوماتیک
گذاشته از تمامی مزایای درب های اتوماتیک کرکره ای هزینه تعمیر و نگهداری این دربها بسیار پایین است، بدنه دربهای کرکره ای از هم بندشدن تیغه های باریک مسطح درست شده و از جنس آلومینیوم است. اگر هم یکی از تخته های باریک بدنه درب کرکره ای آسیب ببیند می توان به طور جداگانه همان را تعمیر کرد. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ