معرفی دوربین مداربسته یونی ویو

يوني ويو يکي از شرکت هاي معتبر توليد کننده دوربين مداربسته تحت شبکه است که کار خود را از سال 2006 در کشور چين آغاز کرده و به سرعت در زمينه توليد تجهيزات حفاظتي پيشرفت کرده به طوري که در سال 2014 به عنوان سومين توليد کننده بزرگ دوربين مدار بسته در سراسر چين شناخته شده است. اين شرکت در سال 2013 با رشدي باورنکردني در فروش، حجم فروش خود را 83% نسبت به سال قبل افزايش داد و به حجم فروشي 1.58 ميليارد دلاري در اين سال رسيد.
اين شرکت 15% از درآمد ساليانه خود را صرف تيم تحقيق و توسعه اش مي کند تا از نظر تکنولوژي نيز به يکي از برترين شرکت هاي عرصه تکنولوژي دوربين هاي شبکه تبديل شود. اين شرکت در سال 2014 داراي 400 نماينده فروش در سراسر جهان بوده است.
شرکت يوني ويو (uniview) در زمينه دوربين مداربسته چقدر معتبر است؟

تمرکز اصلي اين شرکت در زمينه توليد دوربين هاي مداربسته شبکه است و ميتوان آن را يکي از سردمداران تکنولوژي اين دوربين ها در جهان دانست. اين شرکت در سال 2014 توانست يکي از 30 شرکت برتر در کشور چين باشد و دوربين IPC542E-DH-IN از اين شرکت در مسابقات Secutech جايزه بهترين دوربين مداربسته سال 2014 را از آن خود کند.
IPC542E-DH-IN,,دوربين مداربسته IPC542E-DH-IN
دوربين IPC542E-DH-IN برنده بهترين دوربين سال 2014

محصولات شرکت يوني شامل چه تجهيزاتي مي شود؟
تخصص اصلي اين شرکت در زمينه توليد تجهيزات مداربسته تحت شبکه است. محصولات اين شرکت شامل: دوربين مداربسته تحت شبکه، انواع دستگاه NVR، نرم افزارهاي پردازش تصوير مرتبط با سيستم هاي شبکه و تجهيزات جانبي دوربين مداربسته مي باشد.
محصولات شرکت يوني ويو از نظر قيمت در چه سطحي مي باشد؟

دليل اصلي محبوبيت محصولات اين شرکت در ايران قيمت بسيار مناسب اين محصولات به ويژه در مقايسه با برندهاي بزرگ ديگر است. نسبت قيمت به کيفيت بسيار خوب محصولات اين شرکت امکان رقابت محصولات شبکه را حتي با محصولات آنالوگ نيز فراهم مي کند.  

فروش دوربين مدار بسته