در اتوماتیک شیشه ای تمام گرد

يکي از انواع درب هاي شيشه اي اتوماتيک درب شيشه اي تمام گرد است . از مشخصات درب اتوماتيک تمام گرد اينست که بين فضاي درون و بيرون ارتباطي وجود ندارد ، در مصرف انرژي بهينه است ، از وجود گرد و خاک و صدا پيش گيري مي کند.براي رفت و آمد افراد معلول و بچه با لحاظ شدن مکانيزم هاي کنترلي مناسب است زيرا قابليت کنترل خودکار سرعت حرکت را دارد و عملکرد درب در کل شبانه روز کنترل مي شود و اين قابليت را نيز دارد که از طريق ريموت به شرکتي که آن را ساخته در زمان هاي اضطراري و بغرنج متصل شود.
مواقعي که بايد انرژي سرمايي و گرمايي را صرفه جويي نماييم درب هاي سه بال بهترين گزينه مورد استفاده هستند که از لحاظ ظاهر خوب و زيبا طراحي شده اند. درب هاي گردان سه بال از يک شفت در مرکز و 3 بال که به شفت اتصال دارد درست شده است.
درب هاي گردان براي معلولان اين امکان را در نظر گرفته است که يک کليد داخل آن قرار دارد که با فشار دادن آن حرکت درب را طوري تنظيم مي کند که سرعت آن کند شود و معلولين به آساني رد شوند وقابليت خروج اضطراري را نيز دارا است. نصب درب اتوماتيک

از نظر ظاهري بسيار شيک و در هزينه هاي مربوط به انرژي به صرفه مي باشد. کاور خارجي آن را مي توانيد با نماي ساختمان هماهنگ نمايييد و از لحاظ قيمت نيز به صرفه است و به اين دلايل اين نوع درب مطلوب ترين انتخاب براي ساختمانهايي متوسط و بزرگ است.
درب هاي 4 بال نيز مانند درب هاي اتوماتيک گردان 3 بال هستند و در زمانهايي که بايد در انرژي سرمايي و گرمايي صرفه جويي شود مهم است.حرکت افراد در اين نوع درب ها با يک شفت در مرکز و 4 باله که به شفت اتصال دارد و فرقي که بين درب هاي سه بال و 4 بال است در تقسيم بندي فضاي داخل و تعداد باله ها مي باشد.و 4 باله ها براي قطرهاي بزرگ مصرف مي شوند. در شرايط معمولي باله ها دور محور شفت دوران مي کنند و انسان ها از يک طرف وارد قسمت مياني مي شوند و با حرکت چرخشي درب از قسمت ديگر بيرون مي روند.