بهترین گزینه برای سیستمهای کنترلی

درزمان قدیم و سیستم های کنترل دسترسی قدیمی کد دزدگیر منازل و یا فروشگاه ها با استفاده از سوئیچی به نام سوئیچ آلفا روشن و خاموش می شد.
نحوه ی کارکرد این سیستم به گونه ای بود که بعد از چرخاندن کلید چند ثانیه فرصت بود تا از محیط خارج شویم و بعد از آن سیستم کار خود را آغاز می کرد.
سیستم های جدیدتری که به بازار آمدند از طریق کلید روشن و خاموش می شد.به این مفهوم که شخص بعد از ورود به منزل یک فرصت چند دقیقه ای داشت تا یک کد و رمز را برای غیر فعال نمودن سیستم وارد نماید و بعد از ان سیستم را از حالت فعال خارج می نمود.
اما امروزه اکثر سیستم های کنترلی توسط ریموت تنظیم می شوند.اما سوالی که پیش می آید این است که مقدار امنیت این ریموت تا چه حد است؟تا چه مقدار می توان اعتماد داشت مه سارقان به آن دسترسی ندارند. نصب درب اتوماتیک
در هر ریموت کنترل یک قطعه به نام آی سی وجود داردکه به آن کد وارد می نمایند. دستگاه از طریق ان کد عملیات شناسایی را انجام می دهد.هر شرکتی که ریموت تولید می کند از یک برند و آی سی خاصی استفاده می نماید که تعداد این کلید ها بی شمار است.
در اوایل تولید و فروش ریموت کنترل ها ریموت هایی به فروش می رسد که از فاصله ی نزدیک به راحتی کد ان ها کپی می شد و ریموت کپی شده هیچ تفاوتی با ریموت اصلی نداشت. با این وجود ریموت هایی ساخته شد که به ریموت های آنتی کد و آنتی اسکن معروف شدند، که دیگر ریموت ها به راحتی قابل اسکن و کپی شدن نبودند و از امنیت بالایی برخوردارند. امروزه با این فرض که اطمینان ریموت ها صد در صد است اگر ریموت خود را به هر دلیلی از دست دادید چطور می خواهید همانند او داشته باشید؟ اگر دست سارقان بیفتد چطور؟
با این فرضیات بهترین گزینه استفاده از هر دو سیستم کد و ریموت است، شما می توانید برای غیر فعال نمودن سیستم اول وارد خانه شوید و پس از ورود کد مربوطه را وارد نمایید .

 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ