دوربین مداربسته AHD و توضیح ساختار آن

در دوربین مدار بسته AHD نظارتی در طیف دوربین های آنالوگ بالاترین کیفیت تصویری را دارا می باشد .و برای ارسال تصویر به دستگاه DVR از کابل کواکسیکال استفاده می شود.
در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی راجع به دوربین مداربسته AHD نظارتی در اختیارتان قرار دهیم.

بهتر است از چه نوع کابلی در این نوع دوربین مداربسته استفاده شود؟
دوربین مداربسته AHD نظارتی اکثرا از طریق کابل های کواکسیکال RG6 یا RG59 به دستگاه DVRها متصلند.
یکی دیگر از مزیت های استفاده از کابل کواکسی در دوربین مداربسته AHD نظارتی اینست که قادر است تا فاصله ی مداری طولانی تری اجرای ویدیو و دریافت تصویر داشته باشید.
برای نصب دوربین مداربسته AHD نظارتی از کابل کواکسی می توان تا فاصله ۸۰۰ فوت استفاده نمود.
در دوربین مداربسته AHD می توان از کابل baluns برای اجرای تصاویر ویدیویی تا برد مسافتی ۹۶۰ فوت استفاده نمود

دوربین مداربسته AHD نظارتی و کیفیت آن
پیش بینی می شود دوربین مداربسته AHD نظارتی جایگزین دوربین های آنالوگ خواهد شد البته در طی زمان و فناوری این تکنولوژی به صورت بلند مدت برنامه ریزی شده است.به لحاظ قیمتی هم که بسیار مناسب است .
دستگاه DVR در پخش تصاویر نقش بسیار مهمی را دارد در آخر اینکه DVR های هایبرید با کیفیت بالا برای دوربین های مداربسته AHD نظارتی تنظیم شده اند که از این طریق کاربران می توانند دوربین مداربسته AHD نظارتی راتا هر برد مسافتی در اختیار داشته باشند با توجه به ارتقا خدمات در دوربین ها ی نظارتی از آنها می توان در همه جا استفاده نمود.
این نکته را هم باید افزود که در بین دوربین های HD تنها دوربین مداربسته AHD دارای این قابلیت ها می باشند به طور مثال دوربین مداربسته HD_SDI به هیچ عنوان دارای چنین قابلیتی نمی باشد و نمی شود از کابل کواکسی برای مسافتی طولانی استفاده نمود و استفاده از کابل هایی همچون بالون در آنها امکان پذیر نمی باشد.
منبع: نگا 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ