دوربین مداربسته AHD و توضیح ساختار آن

در دوربين مدار بسته AHD نظارتي در طيف دوربين هاي آنالوگ بالاترين کيفيت تصويري را دارا مي باشد .و براي ارسال تصوير به دستگاه DVR از کابل کواکسيکال استفاده مي شود.
در اين مقاله قصد داريم اطلاعاتي راجع به دوربين مداربسته AHD نظارتي در اختيارتان قرار دهيم.

بهتر است از چه نوع کابلي در اين نوع دوربين مداربسته استفاده شود؟
دوربين مداربسته AHD نظارتي اکثرا از طريق کابل هاي کواکسيکال RG6 يا RG59 به دستگاه DVRها متصلند.
يکي ديگر از مزيت هاي استفاده از کابل کواکسي در دوربين مداربسته AHD نظارتي اينست که قادر است تا فاصله ي مداري طولاني تري اجراي ويديو و دريافت تصوير داشته باشيد.
براي نصب دوربين مداربسته AHD نظارتي از کابل کواکسي مي توان تا فاصله ??? فوت استفاده نمود.
در دوربين مداربسته AHD مي توان از کابل baluns براي اجراي تصاوير ويديويي تا برد مسافتي ??? فوت استفاده نمود

دوربين مداربسته AHD نظارتي و کيفيت آن
پيش بيني مي شود دوربين مداربسته AHD نظارتي جايگزين دوربين هاي آنالوگ خواهد شد البته در طي زمان و فناوري اين تکنولوژي به صورت بلند مدت برنامه ريزي شده است.به لحاظ قيمتي هم که بسيار مناسب است .
دستگاه DVR در پخش تصاوير نقش بسيار مهمي را دارد در آخر اينکه DVR هاي هايبريد با کيفيت بالا براي دوربين هاي مداربسته AHD نظارتي تنظيم شده اند که از اين طريق کاربران مي توانند دوربين مداربسته AHD نظارتي راتا هر برد مسافتي در اختيار داشته باشند با توجه به ارتقا خدمات در دوربين ها ي نظارتي از آنها مي توان در همه جا استفاده نمود.
اين نکته را هم بايد افزود که در بين دوربين هاي HD تنها دوربين مداربسته AHD داراي اين قابليت ها مي باشند به طور مثال دوربين مداربسته HD_SDI به هيچ عنوان داراي چنين قابليتي نمي باشد و نمي شود از کابل کواکسي براي مسافتي طولاني استفاده نمود و استفاده از کابل هايي همچون بالون در آنها امکان پذير نمي باشد.
منبع: نگا 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ