نحوه انتخاب سیستم مداربسته

پیش از انتخاب سیستم مداربسته باید اقدام به انتخاب برند مناسب برای سیستم کنید. در صورتی که در این رابطه به کمک نیاز داشتید مطلب "راهنمای انتخاب برند دوربین مداربسته" را مطالعه کنید.
پس از انتخاب برند مناسب باید نوع سیستم مناسب را در این برند را انتخاب کنید. به طور کلی سیستم های مداربسته به سه دسته اصلی تقسیم بندی می شوند:
دوربین مداربسته آنالوگ تیوی لاینی: نسل قدیم سیستم های مداربسته که به علت سادگی و ارزان قیمت بودن مورد توجه قرار می گرفت اما دارای کیفیت تصویر بسیار محدود است. این سیستم رفته رفته در حال منسوخ شدن است.
دوربین مداربسته آنالوگ HD: نسل جدید از سیستم های آنالوگ که در آن بزرگترین عیب سیستم های آنالوگ تیوی لاینی یعنی محدودیت کیفیت تصویر تا حدی برطرف شده. این دوربین های همچنان ساده و نسبتا ارزان هستند و تا چند سال آینده جای دوربین های آنالوگ سنتی را خواهند گرفت.
دوربین مداربسته تحت شبکه یا IP: دوربین های تحت شبکه سیستم های حرفه ای مداربسته هستند که از کیفیت تصویر به مراتب بالاتر و امکانات بالاتری برخوردارند. پیچیدگی و گران تر بودن سیستم های مداربسته تحت شبکه استفاده از آنها را تا حدی محدود کرده است.
تارتن 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ