درب اتوماتیک و انواع آن

همان طور که مي دانيم دنيا به سمت تکنولوژي پيش مي رود و تمامي کارها از حالت دستي بيرون امده و با کمک تکنولوژي روز انجام مي شوند . يکي از مواردي که پيشرفت زيادي داشته است درب اتوماتيک است . درب اتوماتيک داراي انواع زيادي مي باشد که کاربرد هاي فراواني دارد . به عنوان مثال يکي از انواع درب هاي اتوماتيک ، درب اتوماتيک پارکينگ است که امروزه استفاده از درب اتوماتيک پارکينگي بسيار زياد شده است و در ميان افراد رواج يافته است. در منازل و شرکت ها و سازمان ها و ساير مکان هاي ديگر از درب پارکينگي استفاده مي شود.
براي عبور و مرور ماشين ها و وسايل نقليه درب اتوماتيک پارکينگي سهولت زيادي ايجاد کرده زيرا توانسته تا حدود زيادي درزمان صرف جويي کند و به عبور و مرور سرعت بالاتري ببخشد. با کمک درب اتوماتيک پارکينگي باز و بسته کردن درب ها آسان مي گردد و لازم نيست افراد از خودرو شان بيرون اومده و درب را باز و بسته نمايند .
تمامي اين کار ها به وسيله ي فشردن يک دکمه يا ريموت انجام پذير بوده و داراي سرعت بالايي است .
يکي ديگر از خوبي هاي درب اتوماتيک پارکينگ اين است که اين درب ها محافظ هاي خوبي هستند در برابر دزدان زيرا به راحتي نمي توان درب را باز کرد و به ريموت نياز است. يکي ديگر از انواع درب اتوماتيک ، درب اتوماتيک شيشه اي است که آن هم داراي کاربرد هاي بي شماري مي باشد و در داخل ساختمان ها و اداره ها و مراکز خريد بزرگ استفاده مي شود . نصب درب اتوماتيک
درب اتوماتيک شيشه اي امنيت بالايي داشته و همواره مورد توجه است زيرا سريعا و بدون اتلاف وقت باز و بسته شده و انرژي را نگاه مي دارد . همچنين استفاده از اين درب براي افراد ناتوان و افراد پير امتياز بزرگي محسوب مي شود زيرا نيازي به وارد آوردن نيروي فيزيکي به درب اتوماتيک نيست و عبور و مرور از درب به اساني امکان پذير است . اين درب هاي شيشه اي اتوماتيک داراي ظاهر شيک و خوبي هستند .

درب اتوماتيک کرکره اي از بيرون مثل يک ديوار محکم است که استقامت بالايي داشته و پر کاربرد است . جاي نفوذي در اين درب اتوماتيک وجود ندارد . درب اتوماتيک کرکره اي از نوع درب هاي است که محافظ بسيار خوبي براي داخل ساختمان است.

درب کرکره اي پس از توليد و عرضه همراه با موتور، تيغه، مرکز کنترل تحويل مشتري داده شده و داراي ضمانت نامه مي باشد .
در تمامي حالات خريدار بايد به کيفيت درب اتوماتيک توجه داشته باشد و ان را در نظر بگيرد .
تهيه ي درب اتوماتيک کرکره اي بر اساس نيازهاي مشتري است که در چه شرايطي چه نوع درب اتوماتيکي را بخواهد و درخواست دهد و اين درب ها در انواع متفاوتي مي باشند يعني به صورت دستي و اتوماتيک هستند . بيشتر نوع اتوماتيک درب کرکره اي مورد توجه افراد قرار مي گيرد و سفارش داده ميشود . 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ