درب اتوماتیک ریلی

این درب ها مناسب برای درب های پارکینگی و شرکت ها و محیط هایی است که بسته به نیاز و کارکردشان از این گونه درب ها استفاده می نمایند . درب های ریلی عموما به دو نوع طبقه بندی می شوند درب های پارکینگی و درب های شیشه ایی.
به طور مثال یکی از درب هایی اتوماتیک ریلی درب gator است این درب ها تا وزن 600 کیلو و توان مصرفی 24 ولت و امکان قرار گیری تا 6 متر را دارند. البته باید مد نظر داشت که تنوع درب های اتوماتیک و البته از نوع پارکینگی ریلی بسیار زیاد است و هرکدام از این درب ها با توجه به موقعیت قرار گیری از نوع ، اندازه،توان مصرفی متفاوت هستند

درب اتوماتیک بازویی چیست؟
با توجه به اینکه ساختمان های زیادی از قدیم تا به امروز در سطح شهر ،کوچه،محله ساخته می شود و انواع درب هایی که برای این منازل استفاده می شود با توجه به نوع اندازه سلیقه متفاوت است. درب اتوماتیک بازویی این قابلیت را دارد که در تمامی درب ها استفاده شود و با هزینه ای مناسب درب های معمولی را به نوع اتوماتیک تبدیل نمود. نحوه ی کار این درب بازویی این است که از ساختار اصلی درب (چارچوب) استفده می شود و احتیاجی نیست که برای اتوماتیک بودن درب از درب های دیگر استفاده شود و یا اقدام به خرید درب دیگری نمایید. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ