درباره درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتيک شيشه اي با بهره گيري از دانش روز يکي از بهترين توليدات در حوزه درب هاي اتوماتيک به شمار مي آيد، اين درب ها بيشتر در بيمارستان ها، بانک ها و... کاربرد دارند، درب اتوماتيک شيشه اي به صورت هوشمند و با استفاده از کنترل از راه دور باز و بسته مي شوند، اين درب ها قابليت اين را دارند که مي توانند به سيستم هاي کنترل تردد ساختمان متصل شوند و با استفاده از يک ريموت از راه دور باز يا بسته شوند. اولين و مهم ترين برتري اين درب ها به انواع ديگر درب ها راحتي استفاده از اين درب ها است، براي باز يا بسته کردن اين درب ها نيازي به وارد کردن فشار فيزيکي نيست و بدون هيچ فشاري درب اتوماتيک باز يا بسته مي شود.
درب اتوماتيک شيشه اي داراي امنيت بسيار بالايي هستند به همين دليل بيشتر مورد توجه قرار گرفته اند همچنين اين درب هاي اتوماتيک به دليل باز و بسته شدن سريع آن باعث صرفه جويي در انرژي مي شوند، چرا که مانع ورود هواي گرم يا سرد به داخل يا خارج مي شود.
اين درب ها بهترين راه کمک به افراد پير محسوب مي شوند همان طور که گفته شد چرا که انان نيازي به وارد آوردن نيروي فيزيکي به درب اتوماتيک براي باز يا بسته شدن درب ندارند.

درب اتوماتيک شيشه اي حتي بدون توجه به مزاياي آن جزو درب هاي بسيار زيبا و شکيل به حساب مي آيد. امروزه يکي از خدمات مدرن و جديد برخي شرکت هاي توليدکننده اين درب ها چاپ روي انواع شيشه با استفاده از برترين تکنولوژي هاي روز دنيا مي باشد، معمولا اين نوع چاپ به صورت سيلک است و عمده رنگي که در آن استفاده مي شود رنگهاي سراميکي و ارگانيک است که به صورت ديجيتالي و با 16 طيف رنگي انجام مي شود و داراي کيفيت و ماندگاري بسيار بالايي است.
درب اتوماتيک شيشه اي در دو سايز پهن و باريک عرضه مي شود، همچنين وزن فريم هر متر مربع لت برابر 20 کيلوگرم با فريم باريک و 22 کيلوگرم براي فريم پهن مي باشد. اين نوع درب ها علاوه بر سرعت مناسب در عبور و مرور باعث نوعي خوشامدگويي به مراجعه کنندگان و مشتريان به مکان هايي که از اين نوع درب ها استفاده مي کنند خواهد شد، همين موضوع اثر مثبتي بر فروش و بازديد از چنين مکان هايي دارد.
درب اتوماتيک شيشه اي همچنين از مقاومت بسيار بالايي برخوردار بوده و ضد حريق نيز مي باشد و در مواقع اضطراري امنيت ساختمان را تامين مي کند؛ گرچه اين نوع درب با استفاده از نيروي برق کار مي کند ولي در هنگام قطع شدن برق جاي هيچ گونه نگراني نيست چرا که اين درب ها به برق اضطراي نيز مجهز هستند و در صورت لزوم مي توانند برق اضطراري را جايگزين برق اصلي کنند.
درب اتوماتيک شيشه اي نصب بسيار راحتي داشته و از اين نظر به مشکلي نمي خوريد . البته نصب هر درب اتوماتيک شيشه اي ممکن است به شکل و شيوه اي متفاوت انجام گردد.