درباره درب اتوماتیک تاشو شیشه ای

یکی از انواع درب های اتوماتیک، درب اتوماتیک تاشو شیشه ای نام دارد که در جاهایی قابلیت بهره برداری دارد که از نظر فضا محدود می باشد. درب های تاشو شبیه به دربهای لولایی از لحاظ شکل ساختاری می باشد که فرق آن در لت می باشد که هر لت درب تاشو به 2 بخش تقسیم می شود و این دو قسمت به یکدیگر لولا می شوند و در پایان بجای دو لتتی که به دیوار نصب شده است، دو لت به دیوارهای اطراف لولا و یک لت لولا شده به هرکدام از این لت ها نصب شده است و به این ترتیب شکل درب فرق میکند .
بعضی اوقات درب تاشو فقط در یک سمت دیوار قرار خواهد گرفت که در این مورد درب تاشو از یک لت لولا شده به یک دیگر تشکیل شده است که یکی از اینها لولا شده است به یک سمت دیوار.
امتیاز خوبی که درب اتوماتیک تاشو در مقایسه با درب لولایی دارد شعاع عملکرد حرکتی و باز و بسته کردن آنها کمتر است و این مورد در فضاهایی که کم حجم است و نمی توان فضای زیادی را اشغال کرد مفید و مطلوب می باشد و اهمیت بالایی نسبت به درب لولایی دارد.
همچنین از نظر سرعت عملکرد درب اتوماتیک تاشو در مقایسه یا دیگر درب های اتوماتیک ایده آل تر است و می توان در ترددهای بالا و نامتناهی و نا محدود به طور مداوم و پشت سر هم از درب تاشو استفاده نمود و در مکان هایی که پر ترافیک می باشد به خاطر دلایل بالا از درب اتوماتیک تاشو استفاده زیادی می شود.
استفاده از این درب تاشو بخاطر مکانیزم محرک خاص سبب شده است که عملکرد آن به صورت نرم و آسان و بی سر وصدا انجام شود. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

تولید و ساخت صنعتی